Ukradli perfumy za ponad tysiąc złotych. Rozpoznajesz któregoś z nich?

Policja publikuje wizerunek złodziei perfum
Policja publikuje wizerunek złodziei perfum | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują sprawców kradzieży perfum o wartości przekraczającej 1300 złotych. Do zdarzenia doszło w jednej z drogerii sieci Hebe na terenie Lublina. Rozpoznajesz któregoś z nich?

Kradzież perfum Hebe

Do kradzieży doszło na terenie jednej z lubelskich galerii handlowych. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, za kradzież odpowiadają trzej mężczyźni, którzy wykorzystując nieuwagę personelu drogerii Hebe, dokonali kradzieży markowych perfum o wartości ponad 1300 złotych.

Wizerunek sprawców nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ich rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 1. komisariatem policji w Lublinie przy ulicy Unii Lubelskiej 23, telefon 47 811 24 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 112. Policjanci zapewniają anonimowość.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.