Ukradli perfumy za ponad 1,5 tys. złotych. Policja publikuje wizerunek złodziei

Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci poszukują sprawców kradzieży perfum o wartości ponad 1,5 tys. zł w jednym ze sklepów w galerii handlowej w Lublinie. Ich wizerunek zarejestrowały kamery zamontowane w perfumerii.

Do kradzieży doszło w jednej z galerii handlowych w centrum Lublina. Z zebranych w sprawie materiałów wynika, że mężczyzna i kobieta weszli do jednej z drogerii, gdzie dokonali kradzieży perfum różnych marek o łącznej wartości 1600 złotych.

Wizerunek sprawców nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z VI komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Gospodarczej 1b, tel. (81) 535 47 80, (81) 535 50 86 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

Kradzież perfum w galerii handlowej w centrum Lublina | fot. KMP Lublin


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.