Ukradli okulary warte 1000 zł. Kto ich rozpoznaje? (wideo)

68 101664

Policjanci poszukują mężczyzny i kobiety, którzy ukradli okulary o wartości 1000 zł.

 

Do zdarzenia doszło 30 stycznia w jednym z salonów optycznych przy ul. Lipowej w Lublinie. Sprawcy wykorzystując chwilową nieuwagę obsługi sklepu z półki ukradli okulary o wartości ponad 1000 zł.

 

Policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widać całe zdarzenie. Kamery zarejestrowały moment jak mężczyzna ubrany w brązową kurtkę, czarną czapkę z daszkiem, okulary korekcyjne z czarną ramką, szare spodnie i jasne buty, bierze z półki czarne okulary przeciwsłoneczne. Następnie podchodzi do kobiety ubranej w ciemną kurtkę, szarą czapkę, jasny szalik i podaje jej do ręki. Ta chowa je do swojej prawej kieszeni kurtki, po czym wychodzą z salonu.

 

Policji poszukują mężczyzny i kobiety widocznych na nagraniu. Osoby, które ich rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym I komisariatu tel.: (81) 535-45-73 lub 997.

 

Wideo

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.