Ukradli meble ogrodowe, którymi umeblowali swoją "bazę". Czterej nastolatkowie zatrzymani

Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży mebli ogrodowych. Okazali się nimi być czterej nastolatkowie w wieku od 14 do 16 lat, którzy skradzionymi łupami umeblowali sobie „bazę”.

 

Do zdarzenia doszło w miejscowości Rakowiska. Nieznani sprawcy, wykorzystując nieobecność domowników z terenu posesji skradli meble ogrodowe. Ich łupem padły krzesła oraz stół, które pokrzywdzony oszacował na kwotę około 4 tys. zł.

 

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu, którzy szybko ustalili personalia osób mogących mieć związek ze sprawą. Okazali się nimi czterej nastolatkowie w wieku od 14 do 16-lat, mieszkańcy gminy Biała Podlaska.

 

Nieletni przyznali się do kradzieży. Dodali, że meble, które znajdowały się na terenie „lasku” pomiędzy sąsiadującymi miejscowościami, przynieśli do stworzonej przez siebie „bazy”. To w niej właśnie spędzali wolny czas. Meble wróciły już do właściciela.

 

Sprawą nieletnich zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich. Policjanci szukają właścicieli pozostałych przedmiotów znajdujących się w „bazie” nastolatków.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.