Ukradli biżuterię wartą 14 tys. zł. Rozpoznajesz sprawców kradzieży? [ZDJĘCIA]

kradziez biżuterii lublin złodzieje tarasy zamkowe
Sprawcy kradzieży biżuterii | fot. KWP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują sprawców kradzieży biżuterii wartej blisko 14 tys. złotych. Ich wizerunek zarejestrowała kamera w sklepie jubilerskim.

Do kradzieży doszło w maju w jednym ze sklepów galerii handlowej przy Al. Unii Lubelskiej w Lublinie (Tarasy Zamkowe). Nieznani sprawcy weszli do sklepu jubilerskiego i pod nieuwagę ekspedientki ukradli biżuterię o wartości blisko 14 tys. zł.

– Analizując materiał, okazało się, że za kradzież mogą odpowiadać uwiecznieni na nagraniu dwaj mężczyźni, z których jeden odwracał uwagę ekspedientki, a drugi w tym czasie skradł biżuterię – informuje policja.

Osoby, które rozpoznają sprawców kradzieży proszone są o kontakt z Komisariatem I Policji w Lublinie przy ul. Okopowej 2B lub dzwoniąc pod nr tel. (81) 535 45 73. Policjanci zapewniają anonimowość.

wizerunek sprawców kradzieży biżuterii
Wizerunek sprawców kradzieży | fot. KWP Lublin
68 131076
Wizerunek sprawców kradzieży | fot. KWP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.