Ukradła ze sklepu dwie butelki piwa, szarpała się z ekspedientką. Grozi jej do 5 lat więzienia

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci z Lublina zatrzymali 26-letnią kobietę, która ukradła ze sklepu dwie butelki piwa, a następnie szarpała i groziła ekspedientce. Teraz może jej grozić do 5 lat więzienia.

Do kradzieży doszło w ubiegłą sobotę w jednym ze sklepów spożywczych przy ul. Lubartowskiej w Lublinie. Do sklepów weszła młoda kobieta i tam wykorzystując chwilowe wyjście ekspedientki na zaplecze, postanowiła ukraść dwa piwa.

Ten fakt zauważyła jednak sprzedawczyni, która wybiegła i zasłoniła jej wyjście ze sklepu. Wówczas kobieta stała się agresywna i zaczęła szarpać, próbując uderzyć pracownicę sklepu. Kobiecie udało się wyjść ze sklepu ze skradzionym łupem i uciec z nieznanym kierunku.

Nad tą sprawą pracowali policjanci z I komisariatu, którzy bardzo szybko ustalili dane kobiety. Okazało się, że to 26-letnia mieszkanka Lublina. Wczoraj została zatrzymana. Niebawem usłyszy zarzuty kradzieży rozbójniczej. Może jej grozić do 5 lat więzienia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.