Ukradła z torebki kopertę z zawartością 20 tys. złotych. Poznajesz ją? [ZDJĘCIA]

68 106066

Policjanci poszukują kobiety, która z torebki 61-latki ukradła kopertę z 20 tys. złotych. Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

 

Do przestępstwa doszło 26 stycznia około godziny 11:30 w placówce pocztowej przy ul. Kościuszki w Biłgoraju. Młoda kobieta wykorzystując moment nieuwagi 61-letniej mieszkanki Biłgoraja, która dokonywała wpłaty, ukradła z jej torebki 20 tys. złotych. Pieniądze znajdowały się w kopercie.

 

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez monitoring. Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju pod nr telefonu 84 686 82 10 lub pod nr alarmowymi 997 lub 112. Policja zapewnia anonimowość.

 

Wideo

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.