Ukradł ze sklepu kasetkę z pieniędzmi? Rozpoznajesz go?

policja radiowóz
Policja | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Lublina zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny, który wykorzystując chwilową nieuwagę personelu sklepu, ukradł kasetkę z pieniędzmi.

Ukradł kasetkę z pieniędzmi

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów przy ul. Lubartowskiej w Lublinie. Zarejestrowany przez kamery mężczyzna, wykorzystując nieuwagę personelu, dokonał kradzieży kasetki z pieniędzmi w kwocie ponad 1500 złotych.

Jego wizerunek nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 2. komisariatem policji w Lublinie przy ul. Walecznych 1 pod numerem telefonu 47 811 45 72 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

Wizerunek mężczyzny, który ukradł kasetkę z pieniędzmi
Wizerunek mężczyzny, który ukradł kasetkę z pieniędzmi | fot. KMP Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.