Ukradł ze sklepu garnki i patelnie na kwotę 2 tys. złotych. Rozpoznajesz go?

Policjanci poszukują mężczyzny ze zdjęcia do sprawy kradzieży sklepowej
Policjanci poszukują mężczyzny ze zdjęcia do sprawy kradzieży sklepowej | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują sprawcy kradzieży patelni oraz garnków o wartości prawie 2000 złotych. Wizerunek mężczyzny zarejestrowały sklepowe kamery.

Kradzież garnków i patelni w sklepie przy ul. Męczenników Majdanka

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów przy ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie. Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna widoczny na zdjęciu trzykrotnie szedł do sklepu i wykorzystując nieuwagę personelu dokonał kradzieży garnków i patelni o łącznej wartości niespełna 2000 złotych.

„Mężczyzna za każdym razem postępował tak samo. Interesujące go przedmioty brał zawsze z tej samej półki, po czym wychodził bramką wejściową na teren sklepu” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z 6 komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 1b, telefon 47 811 47 80 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.