Ukradł ze sklepu butelkę whisky. 51-latek na wózku inwalidzkim obezwładnił dwóch ochroniarzy

butelka whisky alkohol
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Mężczyzna na wózku inwalidzkim ukradł w jednym z marketów butelkę whisky. Interweniujących ochroniarzy zaatakował gazem pieprzowym i uciekł.

Zaatakował ochroniarzy gazem pieprzowym

W poniedziałek tuż przed zamknięciem jednego z marketów w dzielnicy Czuby pojawił się klient na wózku inwalidzkim. Będący na terenie sklepu ochroniarze zauważyli, że mężczyzna dokonał kradzieży whisky, po czym nie płacąc za towar, próbował wyjechać przez linię kas.

Pracownicy ochrony zareagowali i próbowali ująć złodzieja. Mężczyzna na wózku inwalidzkim był przygotowany na taki obrót spraw. Od razu stał się bardzo agresywny i przy pomocy gazu pieprzowego obezwładnił dwóch ochroniarzy i uciekł.

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę. W domu mężczyzny operacyjni odnaleźli pojemnik z gazem pieprzowym. 51-latek trafił do policyjnego aresztu. Mieszkaniec Lublina usłyszy zarzuty kradzieży rozbójniczej. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.