Ukradł ze sklepu 5 czekolad i potraktował pracowników gazem. Szuka go policja

gaz pieprzowy
Gaz pieprzowy | fot. Adobe Stock

Mężczyzna chciał wynieść ze sklepu skradzione czekolady, a gdy został zauważony przez pracowników ani myślał oddać swojego łupu i użył wobec ekspedientek gazu pieprzowego.

Ukradł czekolady i użył wobec ekspedientek gazu pieprzowego

Do zdarzenia doszło 24 grudnia w jednym ze sklepów przy ul. Montażowej w Lublinie. Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna dokonał kradzieży 5 czekolad, a następnie w celu utrzymania się w posiadaniu przywłaszczonego mienia, użył wobec pracowników gazu pieprzowego.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 6. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 1b, telefon 47 811 47 80.

Policja publikuje zdjęcia mężczyzny, który ukradł czekolady
Policja publikuje zdjęcia mężczyzny, który ukradł czekolady | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.