Ukradł z kolektury zdrapki Lotto. Wygrał 300 zł i… popełnił najgorszy błąd złodzieja

zdrapka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Jennifer Moo / flickr.com

Do sytuacji doszło w jednej z puławskich kolektur. Pojawił się tam mężczyzna, który tego samego dnia ukradł w innej kolekturze kilkadziesiąt zdrapek Lotto. Przyszedł odebrać wygraną.

W piątek policjanci z Puław zostali powiadomieni o kradzieży zdrapek na kwotę ponad 200 zł w jednej z kolektur Lotto na terenie Puław. Kradzieży dokonał mężczyzna, który wcześniej deklarował chęć zakupu zdrapek, ale okazało się, że nie ma pieniędzy.

Niezbyt rozgarnięty złodziej zdrapywał zdrapki do momentu, gdy „trafił” wygraną. Nagroda była jednak skromna – 300 złotych. Mężczyzna postanowił odebrać „wygraną” w innym punkcie Lotto na terenie miasta.

Złodziej udał się do kolektury w galerii handlowej. Kasjerka wypłaciła mu pieniądze w wysokości 300 złotych. Chwilę później, do punktu przyjechał właściciel i przekazał pracownicy informację o kradzieży dokonanej w innej części miasta.

Jak się okazało, w niedługim czasie, do galerii znowu zawitał ten sam mężczyzna. Nie zdążył dokonać żadnej transakcji bowiem domyślna pracownica od razu wezwała pracowników ochrony, którzy ujęli mężczyznę. Była to ta sama osoba, która kilka godzin wcześniej ukradła kilkadziesiąt zdrapek w innym miejscu.

Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali mężczyznę. Okazał się nim być 30-latek z gminy Kurów. Usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.