Ukradł telefon ze sklepu w Lublinie. Rozpoznajesz go?

68 105853 g

Do zdarzenia doszło pod koniec marca w jednym z salonów w centrum handlowym przy ul. Orkana. Mężczyzna ukradł telefon warty prawie 2 tys. zł.

 

Sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę pracowników skradł telefon komórkowy. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu, na której widać mężczyznę, który wziął jeden z telefonów, który znajdował się na wystawie i zerwał z niego zabezpieczenie. Następnie wyszedł z salonu wraz z telefonem wartym prawie 2 tys. zł.

 

Ktokolwiek zna bądź go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z Komisariatem VII Policji w Lubinie przy ul. Wyżynnej 18 lub pod nr tel.: (81) 535-49-20 lub 997. Policja zapewnia anonimowość.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.