Ukradł samochód swojej żonie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu

Ukradł samochód swojej żonie. Już po kilku godzinach od zgłoszenia policjanci odzyskali auto, które zostało skradzione mieszkance miasta. Mężczyzna użył trzeciego kluczyka.

Do zdarzenia doszło wczoraj, przed godziną 16.00. Dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o kradzieży samochodu marki Mazda. Jak informowała 31-letnia właścicielka auta, pojazd został skradziony z parkingu przy jednym ze sklepów w Łukowie.

Kobieta zakupiła to auto kilka tygodni temu otrzymując od poprzedniego właściciela dwa oryginalne kluczyki.

Funkcjonariusze ustalili, że kradzieży pojazdu najprawdopodobniej mógł dokonać małżonek 31-latki, z którą jest skonfliktowany. Jeszcze tego samego dnia po godzinie 20.00 łukowscy kryminalni ustalili miejsce, gdzie znajduje się skradziona mazda. Na jednej z łukowskich ulic zatrzymali męża 31-latki jadącego tym autem. Okazało się, że 38-latek kradnąc auto swej żony wykorzystał do tego kluczyk samochodowy, o którym nie wiedziała pokrzywdzona kobieta.

38-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie, wkrótce usłyszy zarzut kradzieży pojazdu. Policjanci prowadzący postępowanie ustalą, w jaki sposób mężczyzna zdobył trzeci kluczyk do mazdy.

(fot. sxc.hu)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.