Z parkingu centrum handlowego zniknął renault. Policja szuka tego mężczyzny!

350 150733 g
Ukradł renault z parkingu centrum handlowe Skende Shopping i IKEA | fot. KMP Lublin

Policja publikuje wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież renault z parkingu jednego z lubelskich centrów handlowych. Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Do kradzieży doszło w połowie czerwca na terenie jednego z parkingów przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Sprawca włamał się do zamkniętego samochodu marki Renault i nim odjechał. Wartość skradzionego auta oszacowano na 50 tys. zł.

Wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem, zarejestrowały kamery monitoringu. Policja udostępnia zdjęcia i prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z policjantami pod nr tel.: (81) 535-53-36, (81) 535-53-16 lub 112. Policjanci zapewniają anonimowość.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.