Ukradł portfel i płacił za zakupy skradzioną kartą. Kto rozpoznaje złodzieja? (wideo)

ukradł portfel lublin

Czytelnik prosi o pomoc. Nieznany sprawca wyciągnął z kieszeni kurki portfel. Następnie płacił za zakupy skradzioną kartą. Kto rozpoznaje sprawcę?

 

– Wszystko działo się we wtorek na Wojciechowskiej pod Stokrotką najprawdopodobniej wyciągną mi portfel z kieszeni kurtki. Zorientowałem się dopiero na drugi dzień. Tamtej nocy odwiedził dwa sklepy nocne monopolowe i dokonał po dwie transakcje moją kartą. Do tego miałem gotówkę w portfelu i jeszcze wszystkie dokumenty – wyjaśnia czytelnik.

 

Wszystkie dokumenty zostały już zastrzeżone. Czytelnik prosi o zidentyfikowanie sprawcy na przesłanym materiale monitoringu. Jeśli ktoś rozpoznaje złodzieja roszony jest o kontakt pod numerem 997 lub z nami pod adresem [email protected].

 

Wideo

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.