Ukradł perfumy z drogerii w Lublinie. Policja publikuje zdjęcia złodzieja

Zdjęcia mężczyzny, który ukradł perfumy w drogerii
Zdjęcia mężczyzny, który ukradł perfumy w drogerii | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży perfum o wartości ponad 1300 złotych. Do zdarzenia doszło w jednej z drogerii sieci Rossmann na terenie Lublina. Czy ktoś go rozpoznaje?

Ukradł perfumy w Rossmannie

Do kradzieży doszło w drogerii sieci Rossmann na terenie dzielnicy Czuby w Lublinie. Z ustaleń policji wynika, że do sklepu weszło dwóch mężczyzn, którzy wspólnie i w porozumieniu dokonali kradzieży perfum różnych marek. Łączne straty oszacowano na ponad 1300 złotych.

„W trakcie czynności ustalono dane jednego z mężczyzn. Jednak w dalszym ciągu prowadzone są czynności mające na celu ustalenie drugiego sprawcy. Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 7. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Wyżynnej 18, telefon 47 811 49 20 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.