Ukradł perfumy w drogerii. Poznajecie go?

Wizerunek mężczyzny, który ukradł perfumy
Wizerunek mężczyzny, który ukradł perfumy | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum, do jakiej doszło na terenie jednej z drogerii na terenie miasta. Wizerunek mężczyzny nagrały kamery monitoringu.

Ukradł perfumy

Do kradzieży doszło w jednej z drogerii na terenie Lublina. Zarejestrowany przez kamery mężczyzna pojawił się w sklepie. Sprawca, wykorzystując nieuwagę personelu, ukradł perfumy. Łączne straty oszacowano na kwotę prawie 1000 złotych.

Jeżeli ktoś ma wiedzę na temat tego zdarzenia lub wie, kto dopuścił się kradzieży, proszony jest o kontakt z 7. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Wyżynnej 18, telefon 811 47 49 20 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112. Policjanci zapewniają anonimowość.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.