Ukradł okulary w salonie optycznym. Policja szuka tego mężczyzny

okulary
Okulary | fot. Adobe Stock

Mężczyzna wykorzystał chwilę nieuwagi personelu i ukradł z salonu optycznego okulary. Ich wartość oszacowano na kwotę 700 zł. Policja publikuje wizerunek sprawcy i prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Ukradł okulary

Z ustaleń policji wynika, że zarejestrowany przez kamery mężczyzna, wykorzystał chwilową nieuwagę personelu salonu optycznego i dokonał kradzieży okularów. Wartość strat oszacowano na kwotę 700 złotych.

Jeżeli ktoś rozpoznaje sprawcę kradzieży, proszony jest o kontakt z 7. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Wyżynnej 18, telefon 811 47 49 20 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112. Policjanci zapewniają anonimowość.

Wizerunek mężczyzny, który ukradł okulary w salonie optycznym
Wizerunek mężczyzny, który ukradł okulary w salonie optycznym | fot. KMP Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.