Ukradł kosmetyki i artykuły chemiczne na kwotę ponad 550 zł. Szukają go policjanci

Policja publikuje wizerunek sklepowego złodzieja
Policja publikuje wizerunek sklepowego złodzieja | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują sprawcy kradzieży kosmetyków oraz różnego rodzaju artykułów chemicznych. Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu.

Kradzież w sklepie

Do kradzieży doszło w jednym z marketów w Lublinie. Z ustaleń policji wynika, iż młody mężczyzna wykorzystując chwilowa nieuwagę personelu sklepu dokonał kradzieży kosmetyków oraz artykułów chemicznych na kwotę ponad 550 złotych.

Jeżeli ktoś rozpoznaje sprawcę kradzieży widocznego na zdjęciach z monitoringu proszony jest o kontakt z 7 komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Wyżynnej 18, telefon 811 47 49 20 lub 112. Policjanci zapewniają anonimowość.

350 185525
Policja publikuje wizerunek sklepowego złodzieja | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.