Ukradł dwa rowery, ale nie zauważył kamery. Poznajesz go?

Policja publikuje wizerunek mężczyzny do sprawy kradzieży dwóch rowerów
Policja publikuje wizerunek mężczyzny do sprawy kradzieży dwóch rowerów | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina upubliczniła wizerunek mężczyzny, który jest poszukiwany do sprawy kradzieży dwóch rowerów. Możesz pomóc ustalić personalia podejrzanego.

Kradzież dwóch rowerów w Lublinie

Do obu kradzieży doszło jednej nocy. Sprawca wykorzystał fakt pozostawienia jednośladów bez dodatkowego zabezpieczenia. Jeden z rowerów znajdował się w garażu podziemnym, natomiast drugi na prywatnej posesji. Łączna wartość strat została oszacowana na kwotę blisko 5500 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrała kamera monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 5. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Koncertowej 4A, telefon 47 811 47 00.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Hahaha więcej zasłaniania twarzy…
    Sam myślę o jakimś banku, kantorze…
    I tak cię nikt nie rozpozna… Srovid 😂