Ukradł drogie perfumy i odepchnął pracownicę drogerii. Rozpoznajesz go?

ukradł perfumy
Ukradł perfumy drogerii Rossmann w Janowie Lubelskim | fot. KPP Janów Lubelski

Policjanci poszukują mężczyzny ze zdjęcia, który ukradł kilka sztuk drogich perfum i wyszedł odpychając pracownicę sklepu, która próbowała go zatrzymać.

Do kradzieży doszło w środę w drogerii Rossmann przy ul. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim. Nieznany mężczyzna wszedł do drogerii i wsadził do torby kilka sztuk drogich perfum i wyszedł. Wychodząc odepchnął pracownicę sklepu, która próbowała go zatrzymać. Wartość skradzionego mienia to ponad 2 tysiące złotych.

Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu na którym zarejestrowany jest wizerunek mężczyzny. Osoby, które rozpoznają złodzieja proszone są o przekazanie informacji do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim tel. (15) 871-02-10 lub do Wydziału Kryminalnego tel. (15) 871-02-47.

68 155707
Ukradł perfumy drogerii Rossmann w Janowie Lubelskim | fot. KPP Janów Lubelski

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.