Układali kamienie na torach. Chcieli zobaczyć, co się stanie, gdy najedzie na nie pociąg

tory szyny kolej pkp
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Sąd rodzinny i nieletnich zajmie się sprawą dwóch 10-latków, którzy układali kamienie na torach. Do tragedii nie doszło dzięki przechodzącej obok kobiecie, która zauważyła całą sytuację.

Układali kamienie na torach

We wtorek (19.04) przed godziną 14 dyżurny świdnickiej policji odebrał zgłoszenie, że na torowisku w miejscowości Minkowice-Kolonia przebywa dwoje dzieci. Na miejsce został wysłany patrol policji. Okazało się, że dwoje 10-latków, chłopiec z dziewczynką, układało na torach kamienie. Ich „zabawę” zauważyła kobieta znajdująca się w pobliżu. Zrzuciła kamienie z szyn i powiadomiła policję.

Po przybyciu policjantów na miejsce dzieci przyznały się, że kładły kamienie na torowisku. 10-latkowie oświadczyli, że widzieli takie filmiki w Internecie i chcieli sami zobaczyć, jaki efekt przyniesie przejechanie przez pociąg po takiej przeszkodzie. Dzieci zostały przekazane pod opiekę rodziców, a o całej sytuacji zostanie powiadomiony sąd rodzinny i nieletnich.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Żal kurka dupę ścisnął tej babie, że sama tego nie robiła i na dzieci donosi… Pamiętam za gówniarza jak się kładło na tory monety, kamienie i inne duperele i patrzyło się potem, jaki pył po tym zostawał, a pociąg nawet „nie poczuł”. Idźcie w ch*j z tym postępowym i „oświeconym” społeczeństwem.. w dupie byliście i gówno widzieliście..

  2. brak informacji w artykule czym grozi podkładanie kamieni na tory, chyba z ciekawości sama tak zrobię, bo nie wiem… (don’t worry it’s just a joke)

  3. @pan_policjant, co ty gościu pie#dolisz? Gówniarze dostaną nauczkę na całe życie, nigdy już do głowy im nie przyjdzie, aby powielać głupie rzeczy znalezione w internecie. Obecnie dzieci są rozpuszczone i skrajnie bezczelne. Gdyby ta kobieta tylko im zwróciła uwagę i pogoniła, to pewnie coś odpyskowalyby i zrobiły to samo później i w innym miejscu.
    I nie po „psiarnię” tylko jak dla Ciebie to po „Panów Policjantów” j….y patusie.

  4. Bez przesady, głupia baba szukająca afery. Jak chciała być taką 'wspaniałą’ obywatelką to mogła tylko gówniarzy pogonić a nie od razu na psiarnie dzwonić. Ale opinie sobie na osiedlu już wyrobiła. Czekać tylko na efekty.