Ugodził nożem kolegę swojej dziewczyny. Tłumaczył, że chciał go „przestraszyć”

68 129382
Ugodził nożem 31-latka | fot. KMP Biała Podlaska

31-latek tłumaczył, że sam przewrócił się na nóż. Okazało się, że ugodził go mężczyzna, który był zazdrosny o swoją dziewczynę. Teraz odpowie za usiłowanie zabójstwa.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek na ulicy Janowskiej w Białej Podlaskiej. Po godz. 20 policjanci zostali wezwani przez załogę karetki pogotowia ratunkowego, która udzielała pomocy rannemu mężczyźnie.

Pokrzywdzony 31-latek twierdził, że sam przewrócił się na nóż. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego. W wyniku podjętych przez nich intensywnych czynności procesowych i operacyjnych udało się ustalić miejsce, gdzie doszło do zdarzenia, jego przebieg oraz osoby mogące brać w nim udział.

Do wyjaśnienia został zatrzymany 26-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W trakcie przeszukania w miejscu jego zamieszkania policjanci ujawnili dodatkowo niewielką ilość amfetaminy.

W rozmowie z funkcjonariuszami mężczyzna przyznał się do ugodzenia nożem 31-latka. Wskazał też miejsce porzucenia narzędzia przestępstwa. Tłumaczył, że chciał jedynie „przestraszyć” mężczyznę, który przyszedł pod jego nieobecność w odwiedziny do jego dziewczyny.

Sad Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą dożywotniego pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.