UDS ze złotem. Młodzi tancerze mistrzami świata

Mistrzostwa Świata Hip Hop IDO 2014 odbywają się w dniach 23-28 września. Tym razem tancerze będą prezentować swoje umiejętności na parkiecie w niemieckim mieście BOCHUM. W Niemczech Polskę będzie reprezentować blisko 70 lubelskich tancerzy ze Studia Tańca UDS.

Wczoraj młodzi tancerze z lubelskiej grupy UDS zdobyli złoty medal. Tym samym stali się mistrzami świata. Lubelscy tancerze do lat 11 rywalizowali z grupami z całego świata, byli bezkonkurencyjni.

To nie jedyny sukces osiągnięty w tym roku przez grupę UDS. Z tegorocznych Mistrzostw Europy przywieźli 3 tytuły Wicemistrza Europy oraz 1 brązowy medal.

fot. Studio Tańca UDS

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.