Uderzyła w tył skody, która zatrzymała się przed przejściem. Wytrącony z toru jazdy Renault wjechał w słupek

Renault uderzył w skodę przed przejściem dla pieszych
Renault uderzył w skodę przed przejściem dla pieszych | fotoreporter Janusz Żychowicz

Kobieta kierująca renaultem, nie zauważyła skody przed przejściem dla pieszych. Kierująca próbowała uniknąć zderzenia, dlatego odbiła mocno w lewo, co skutkowało zahaczeniem o skodę i zatrzymaniu się na pobliskim słupku.

Zderzenie pojazdów w centrum Lublina

Do zdarzenia doszło w piątek (17.03) przed godz. 10 na ul. Wyszyńskiego w Lublinie. W rejonie przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu z ul. Misjonarską doszło do zderzenia dwóch aut: renaulta i skody.

Z relacji świadków wynika, że kobieta kierująca renaultem poruszała się od ul. Zamojskiej w kierunku ul. Królewskiej. Zbliżając się do oznakowanego przejścia dla pieszych, nie zauważyła, że przed pasami zatrzymała się skoda, która puszczała pieszego.

Kobieta próbowała uniknąć zderzenia, odbijając w lewo, lecz w wyniku tego manewru zahaczyła o tył skody, a następnie zatrzymała się na pobliskim słupku. Z pomocą ruszyli świadkowie zdarzenia. Kobieta z renaulta podróżowała z dzieckiem.

Na miejsce wezwano karetkę, ponieważ kobieta krwawiła z okolic twarzy, a jej dziecko uskarżało się na ból w okolicy barku. Starszemu małżeństwu podróżującemu skodą nic się nie stało. Na miejscu są już policjanci, którzy będą wyjaśniać dokładne okoliczności zdarzenia.

Renault uderzył w skodę przed przejściem dla pieszych
Renault uderzył w skodę przed przejściem dla pieszych | fotoreporter Janusz Żychowicz
Uszkodzona skoda po zderzeniu z renaultem
Uszkodzona skoda po zderzeniu z renaultem | fotoreporter Janusz Żychowicz
Uszkodzony renault po uderzeniu w słupek
Uszkodzony renault po uderzeniu w słupek | fotoreporter Janusz Żychowicz
Renault zatrzymał się na słupku
Renault zatrzymał się na słupku | fotoreporter Janusz Żychowicz

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.