Uderzyła w drzewo, bo jechała za szybko. 18-latka i jej siostra trafiły do szpitala

Prawdopodobnie nadmierna prędkość i niewielkie doświadczenie za kierownicą 18-latki były przyczyną wypadku koło Zwierzyńca. Skoda uderzyła bokiem w przydrożne drzewo.

Do wypadku doszło dziś przed godziną 8 w miejscowości Bagno (gmina Zwierzyniec). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca skodą 18-latka najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu na zakręcie zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo.

W wyniku zdarzenia 18-latka z obrażeniami ciała śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego przetransportowana została do szpitala w Lublinie. Pasażerka pojazdu, 17-letnia siostra kierującej trafiła pod opiekę lekarzy z Zamościa.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.