Uderzył w niego opel, volkswagen zderzył się czołowo z fordem. Trzy osoby trafiły do szpitala

Zderzenie trzech samochód przed Janowem Podlaskim | fot. KPP Biała Podlaska

Kierująca oplem najechała na tył stojącego przed nim samochodu marki Volkswagen. Po tym VW zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się z jadącym z przeciwka fordem. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały trzy osoby.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godz. 12 w miejscowości Janów Podlaski Kolonia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Opel, 29-letnia mieszkanka gm. Sokółka, na prostym odcinku drogi najechała na tył poprzedzającego ją pojazdu marki VW Golf. Drugim autem kierował 43-letni mieszkaniec gm. Janów Podlaski.

W chwili zdarzenia kierowca VW-na przygotowywał się do wykonania manewru skrętu w lewo. Po uderzeniu golf przemieścił się na przeciwległy pas ruchu zderzając się z jadącym z przeciwka fordem. By wydostać kierowcę golfa z uszkodzonego pojazdu niezbędne było użycie specjalistycznego sprzętu. Trzecim pojazdem kierowała 23-letnia mieszkanka Janowa Podlaskiego.

W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. W wyniku wypadku do szpitala trafiły 3 osoby, kierowcy pojazdów. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

Zderzenie trzech samochód przed Janowem Podlaskim | fot. KPP Biała Podlaska
Zderzenie trzech samochód przed Janowem Podlaskim | fot. KPP Biała Podlaska

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.