Niewiarygodny sukces! W 10 dni udało się zebrać pieniądze na leczenie chorej Nicoli

nikola poniatowa guz mózgu
Pomoc dla Nicoli Zygmunt z Poniatowej | fot. nadesłane

Wielki sukces akcji zbiórki pieniędzy dla chorej Nicoli z Poniatowej. Na koncie dziewczynki jest już cała potrzebna kwota na leczenie w Meksyku.

Ponad pół miliona złotych – tyle udało się zebrać dzięki pomocy internatów w 10 dni od startu zbiórki. Pieniążki są potrzebne dla 3-letniej Nicoli Zygmunt z Poniatowej, która walczy ze śmiertelnym wrogiem, którym jest guz mózgu.

– Chcemy Wam podziękować z całego serca! To dzięki Wam nasza córeczka może podjąć leczenie w Meksyku. Bez Was by się nie udało! Teraz wiemy, że spokojnie możemy lecieć, nie martwiąc się o pieniądze, które potrzebne są na leczenie – pisze Pani Marlena, mama Nicoli.

W Polsce jedynym sposobem na leczenie było podanie chemii, która nie wiadomo, na jak długo i czy w ogóle zadziałaby. Nadzieją na uratowanie Nicoli jest wyjazd na leczenie do Meksyku. Chodzi o chemioterapię celowaną, którą podaje się przez tętnicę udową bezpośrednio do guza. Koszt całego wyjazdu i leczenia wyceniono na 500 tysięcy złotych.

– Wierzę w to, że już teraz musi się wszystko udać, że niedługo wrócimy z naszą zdrową córeczką i wrócimy do normalnego życia. Wiem, że nie jestem w stanie podziękować każdemu z osobna, ale mam nadzieję, że przynajmniej większość przeczyta moje podziękowania – podsumowuje Pani Marlena.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.