Uciekła z domu dziecka. 16-latka wykorzystała moment, gdy brama była otwarta

Policjanci poszukują zaginionej 16-letniej Oliwii Chodun
Policjanci poszukują zaginionej 16-letniej Oliwii Chodun

Policjanci z Lublina poszukują 16-letniej Oliwii Chodun. Nastolatka pod koniec sierpnia samowolnie opuścił Dom Dziecka przy ul. Sierocej i do chwili obecnej nie powróciła do placówki.

Uciekła z domu dziecka

Do zaginięcia 16-letniej Oliwii Chodun doszło pod koniec sierpnia. Nastolatka wykorzystała fakt otwarcia bram w Domu Dziecka im. J. Korczaka przy ul. Sierocej w Lublinie i bez zgody wychowawcy wyszła w nieznanym kierunku. Dziewczyna do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z wychowawcami, rodziną ani znajomymi.

Rysopis nastolatki: wzrost około 160 cm, średnia budowa ciała, ciemne długie włosy. Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu 3 w Lublinie telefon 47 811 58 00.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.