Uciekał przed policjantami, wyskoczył w samych majtkach z balkonu

Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Policjanci ze Świdnika zatrzymali 39-letniego mieszkańca miasta, który był poszukiwany listem gończym. Przed funkcjonariuszami próbował uciec przez balkon, mając na sobie tylko majtki.

W piątek wczesnym rankiem policjanci z komendy powiatowej policji w Świdniku pojechali do miejsca zamieszkania 39-latka, który poszukiwany był listem gończym od czerwca ubiegłego roku. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że może w tym czasie przebywać pod swoim stałym adresem.

Podejrzenia policjantów potwierdziły się w momencie gdy ten, w samej tylko bieliźnie próbował uciec z usytuowanego na parterze mieszkania przez balkon. Po skoku z balkonu 39-latek wpadł wprost w ręce funkcjonariusza, który już na niego czekał.

Mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary 2,5 roku pozbawienia wolności za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i niestosowanie się do wcześniej orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych za liczne wcześniejsze wybryki za kierownicą pod wpływem alkoholu.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.