Uciekał przed policjantami, wyskoczył w samych majtkach z balkonu

kajdanki na rękach
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Policjanci ze Świdnika zatrzymali 39-letniego mieszkańca miasta, który był poszukiwany listem gończym. Przed funkcjonariuszami próbował uciec przez balkon, mając na sobie tylko majtki.

W piątek wczesnym rankiem policjanci z komendy powiatowej policji w Świdniku pojechali do miejsca zamieszkania 39-latka, który poszukiwany był listem gończym od czerwca ubiegłego roku. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że może w tym czasie przebywać pod swoim stałym adresem.

Podejrzenia policjantów potwierdziły się w momencie gdy ten, w samej tylko bieliźnie próbował uciec z usytuowanego na parterze mieszkania przez balkon. Po skoku z balkonu 39-latek wpadł wprost w ręce funkcjonariusza, który już na niego czekał.

Mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary 2,5 roku pozbawienia wolności za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i niestosowanie się do wcześniej orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych za liczne wcześniejsze wybryki za kierownicą pod wpływem alkoholu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.