Ubrania na komunię, chrzest lub wesele w Lublinie. Gdzie się ubrać i nie wydać przy tym kroci?

Masz zaproszenie na ślub i wesele? A może organizujesz komunię czy chrzest lub będziesz gościem na takiej imprezie? Podpowiadamy, gdzie w Lublinie ubrać się świetnie i tanio.

Komunia, chrzest, wesele? Musisz dobrze wyglądać

Każda impreza rodzinna czy bardziej wystawna uroczystość w gronie znajomych wymaga odpowiedniego ubioru i musi być to ubiór zarówno elegancki, jak i modny. Kobieta potrzebuje zwykle sukienki a mężczyzna garnituru lub przynajmniej ładnej koszuli i dobrych butów. Takie ubrania są zwykle dość drogie. Przykład?

– Weselna sukienka w galerii handlowej kosztuje od 300 do nawet 800 zł, a niektóre model są jeszcze droższe.

– Ładna koszula to koszt 130-150 zł.

– Za skórzane buty trzeba zapłacić 300-700 zł, a wcale nie będzie to model z najwyższej półki jakościowej.

Takie ceny mogą naprawdę przerażać, a co wtedy, kiedy trzeba ubrać całą rodzinę? Wyobrażasz sobie, ile pieniędzy trzeba wydać, by całą rodziną pójść na chrzest lub na komunię? Oczywiście pamiętaj, że do kosztu ubrań, butów i dodatków należy doliczyć jeszcze koszt prezentu, fryzjera, kosmetyczki i kwiatów, a i na tym wydatki nie zawsze się kończą.

Każdy z nas chce wyglądać ładnie na imprezie bez względu na to, gdzie idziemy. Każdy chce czuć się dobrze i zbierać same komplementy, więc nie dziwi fakt, że szukamy ciekawych ubrań. Co prawda podczas I Komunii Świętej czy Chrztu Świętego najważniejsze jest przeżywanie tego pięknego dnia, ale wiesz dobrze, że dla wielu osób jest to również dzień prawdziwej rewii mody.

Wkładamy na siebie najlepsze ubrania, bo nie chcemy się prezentować gorzej od innych. Nie ma w tym nic niewłaściwego – ważny dzień trzeba uczcić odpowiednim wyglądem. Na co dzień nie każdy z nas ma okazję ubrać się elegancko. W takich ważnych chwilach mamy taką możliwość i warto to wykorzystać.

Jasne jest też, że zależy nam na oszczędności, bo przecież nie każdego jest stać na to, by wydać na ubrania lwią część swojej pensji. No więc gdzie ubrać się modnie i tanio? W Lublinie jest takie miejsce. To Targ pod Zamkiem.

Przejdź do dalszej części artykułu…

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.