Uber inwestuje w Lublinie. Tutaj otworzy centrum wsparcia biznesowego

uber lublin centrum wsparcia biznesowego

Uber otworzy w Lublinie swoje zewnętrzne centrum wsparcia biznesowego. To druga inwestycja Ubera w Polsce po krakowskim Centrum Usług Biznesowych.

 

Uber jest niekwestionowanym numerem jeden w kategorii aplikacji do zamawiania przejazdów. Jego dynamiczny rozwój powoduje inwestycje w kolejne segmenty. I tak spółka otwiera zewnętrzne centrum wsparcia biznesowego w Lublinie.

 

Inwestycja jest realizowana przy współpracy z partnerem zewnętrznym, który pozostaje anonimowy ze względu na tajemnice handlową. Wiadomo tylko, że w zespole pracuje prawie 40 konsultantów, którzy mają za zadanie wspierać procesy biznesowe Ubera na polskim rynku. Do jego zadań należą m.in. systemowe rozwiązywanie problemów pasażerów, ułatwianie pracy kierowcom, a także kwestie techniczne oraz logistyczne.

 

Nowe centrum wsparcia biznesowego Ubera jest już kolejną, po otwartym we wrześniu 2016 roku w Krakowie Centrum Usług Biznesowych, inwestycją Ubera na polskim rynku.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.