Tymczasowa organizacja ruchu na ul. Łęczyńskiej

1 45632 e1406549578667

W związku z realizowaną przebudową ul. Łęczyńskiej i występującymi utrudnieniami w ruchu – informujemy o aktualnie obowiązującej organizacji ruchu.

W najbliższych dniach obowiązuje zmieniona organzacja ruchu w rejonie ul. Łęczyńskiej. Wyłączone z ruchu w związku z prowadzonymi pracami są dwa fragmenty ul Łęczyńskiej na odcinkach od ul. Mieszczańskiej do ul. Firlejowskiej oraz od ul. Składowej do ul. Biłgorajskiej.

Dojazd do posesji na wyłączonych z ruchu odcinkach zapewniony jest od al. Witosa (dla rejonu ul. Mieszczańskiej i Firlejowskiej) i od ul. Droga Męczenników Majdanka do ul. Skibińskiej (dla rejonu ul. Biłgorajskiej i Składowej). Dopuszczony do ruchy jest równeiz fragment ulicy wraz dwoma wlotami ul. Firlejowskiej zapewniający dojazd do EuroCash.

Ul. Łęczyńska będzie częściowo wyłączona z ruchu na odcinku od al. Witosa do ul. Przyjaźni. W tym miejscu ruch jest możliwy prawym pasem jezdni (jadąc od al. Witosa).

Dojazd do każdej nieruchomości (mieszkalnej, handlowej, usługowej, produkcyjnej) zostanie zapewniony. Zmianie ulegną tablice informujące o obowiązujących objazdach i odcinkach wyłączonych z ruchu. Prosimy więc kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na znaki.
Planowane zakończenie inwestycji 30 listopada.

Zmiana organizacji ruchu Łęczyńska od 10.10.2014

fot. Archiwum

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.