Tymczasowa organizacja ruchu na ul. Łęczyńskiej.

1 45632 e1406549578667

W związku z realizowaną przebudową ul. Łęczyńskiej i występującymi utrudnieniami w ruchu – informujemy o aktualnie obowiązującej organizacji ruchu.

Prace różnych branż realizowane są na całym zakresie ul. Łęczyńskiej. Od jutra (środa, 20 sierpnia) wyłączone z ruchu będą odcinki:

  • od ul. Przyjaźni do ul. Mieszczańskiej.

Na ul. Przyjaźni można wjechać poprzez ul. Łęczyńską (od ul. Hutniczej) i wyjechać na łącznicę al. Witosa. Komunikacja sklepów i stacji paliw znajdujących się po przeciwnej stronie os. Przyjaźni odbywa się przez ul. Krzemionki i parkingi.

  • od ul. Hrubieszowskiej od ul. Biłgorajskiej (obsługa komunikacyjna tych ulic będzie odbywała się od ul. Bronowickiej)Na odcinek od ul. Biłgorajskiej do ul. Mieszczańskiej będzie można wjechać poprzez ul. Bronowicką i dalej ul. Firlejowską. Przywrócona zostanie obsługa komunikacyjna ul. Chełmskiej i ul. Hrubieszowskiej poprzez ul. Łęczyńską od skrzyżowania z ul. Wolską, ul. Fabryczną, ul. Droga Męczenników Majdanka.

Dojazd do każdej nieruchomości (mieszkalnej, handlowej, usługowej, produkcyjnej) zostanie zapewniony. Zmianie ulegną tablice informujące o obowiązujących objazdach i odcinkach wyłączonych z ruchu. Prosimy więc kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na znaki.

fot. archiwum

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.