Tymczasowa linia nr 709

W celu ułatwienia dojazdu z ul. Łęczyńskiej do punktów przesiadkowych oraz miejsc takich jak przychodnia i kościół od 1 sierpnia br. uruchamiamy tymczasową linię dowozową nr 709, której trasa będzie przebiegać ulicami: Mełgiewską, Gospodarczą, Hutniczą i Łęczyńską.

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że od 1 sierpnia br. (piątek) zostanie uruchomiona tymczasowa linia nr 709 na trasie Mełgiewska WSEI – Gospodarcza – Hutnicza – Łęczyńska (do przystanku Przyjaźni 01). Linia w dzień powszedni, w godzinach szczytu będzie kursowała co 20 minut, natomiast poza szczytem oraz w sobotę i w niedzielę co pół godziny.

Specjalna linia dowozowa ma na celu ułatwić poruszanie się komunikację miejską na czas trwania remontu ul. Łęczyńskiej, poprzez zapewnienie obsługi komunikacyjnej na przystankach Przyjaźni 01 i 02, jak również zapewnienie dojazdu do innych punktów przesiadkowych oraz obiektów takich jak przychodnia i kościół.

Tymczasowe połączenie będzie obowiązywało do momentu zakończenia remontu
i przywrócenia ruchu na ul. Łęczyńskiej.

Jednocześnie informujemy, że pasażerowie, którzy posiadają bilety okresowe na linie nr: 9, 34, 45, 47 oraz 155 (na jedną lub dwie linie) będą mogli również korzystać z linii nr 709, w okresie obowiązywania objazdów.

fot. Archiwum

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.