Turniej FIFA 2021 z nagrodami. Piłkarski weekend w Felicity Lublin

Wszystkich miłośników piłki nożnej zapraszamy do Felicity na piłkarski weekend, który odbędzie się 9-10 lipca w naszym centrum handlowym. Odwiedzających czeka moc wyjątkowych atrakcji i świetnych nagród oraz niezapomniany turniej Fify na konsolach!

Finał EURO w Felicity!

W piątek, 9 lipca w godzinach 9-21, na piłkarskim stanowisku z telewizorami i konsolami do gry, każdy będzie mógł pograć na Playstation, a także postrzelać do bramki i zrobić sobie zdjęcie w stroju piłkarskim. Po okazaniu paragonu za zakupy na minimum 100zł każdy otrzyma upominki.

Felicity przygotowało z tej okazji setki świetnych nagród, m.in. piłki plażowe i piłki nożne, plecaki sportowe i piłeczki antystresowe.

W sobotę, 10 lipca wolne konsole będą do godz. 15. Później odbędzie się turniej Euro na konsolach i padach, w których udział wezmą wszyscy zarejestrowani uczestnicy. Dla których przygotowane są atrakcyjne nagrody – pad czy karta podarunkowa do wykorzystania w Felicity.

Aby wziąć udział w turnieju, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://bit.ly/2URxgQ1. Liczba miejsc jest ograniczona.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.