Tunezja – nowy kierunek czarterowy z lotniska w Świdniku na wakacje 2023

Monastyr w Tunezji nowym kierunkiem czarterowym z Lublina
Monastyr w Tunezji nowym kierunkiem czarterowym z Lublina | fot. Adobe Stock

Biuro podróży Exim Tours ogłosiło rozpoczęcie sprzedaży wczasów w Tunezji z wylotem z lotniska w Świdniku. Loty do Monastyru będą odbywać się od 1 czerwca 2023 r. raz w tygodniu, w czwartki.

Loty z Lublina do Tunezji

Do wakacyjnej siatki połączeń lubelskiego lotniska dołącza Tunezja. Rejsy ruszą 1 czerwca 2023 r. i będą kontynuowane raz w tygodniu w czwartki do 5 października. Będą to loty na wybrzeże wschodnie do Monastiru, który jest uważany za jedno z najpiękniejszych miast Tunezji.

„Zdecydowaliśmy się na uruchomienie kolejnego kierunku z lotniska w Lublinie. Do Chorwacji i Bułgarii dołącza kontynentalna Tunezja. Dotrzemy z naszą ofertą do osób z mniejszych miejscowości z tego regionu, dla których często dalekie odległości do lotnisk były barierą do zakupu wycieczki” – mówi Marcin Małysz, prezes biura podróży Exim Tours.

Exim Tours jest częścią niemieckiego koncernu turystycznego Der Touristik Group. To drugi organizator wakacji w Niemczech pod względem wielkości obrotów, a jego sieć sprzedaży jest obecna w 14 krajach.

W ofercie wakacje 2023, z wylotem z Portu Lotniczego Lublin, znajdują się Tunezja (Monastyr), Grecja (Rodos), Chorwacja (Split), Bułgaria (Burgas), Turcja (Antalya) i Włochy (Bergamo).

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.