Trzymał w mieszkaniu narkotyki. Policjanci złożyli niezapowiedzianą wizytę

Ujawnione narkotyki w mieszkaniu na Czubach
Ujawnione narkotyki w mieszkaniu na Czubach | fot. KMP Lublin

Policjanci złożyli niezapowiedzianą wizytę 24-latkowi w jednym z mieszkań na terenie dzielnicy Czuby. Ujawnili tam ponad kilogram narkotyków oraz wysuszone grzyby halucynogenne.

Narkotyki w mieszkaniu na Czubach

We wtorek po południu kryminalni z komendy wojewódzkiej policji w Lublinie weszli do jednego z mieszkań na lubelskich Czubach. Zatrzymali tam 24-latka z gminy Radecznica. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna może posiadać znaczne ilości narkotyków.

Podczas przeszukania mieszkania i piwnicy funkcjonariusze ujawnili blisko kilogram amfetaminy, prawie 100 gramów marihuany oraz wysuszone grzybki halucynogenne. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli pieniądze w kwocie 11 700 złotych.

24-latek zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty. Policjanci będą wnioskować o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.