Trzy tygodnie temu uciekła z Domu Dziecka w Lublinie. Gdzie jest 16-letnia Aleksandra?

Aleksandra Szewczyk uciekła z Domu Dziecka w Lublinie
Aleksandra Szewczyk uciekła z Domu Dziecka w Lublinie | archiwum prywatne Aleksandry

Policjanci poszukują 16-letniej Aleksandry Szewczyk. 22-kwietnia samowolnie oddaliła się z Domu Dziecka w Lublinie i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z opiekunami.

Uciekła z Domu Dziecka w Lublinie

Do zaginięcia 16-letniej Aleksandry Szewczyk-Gierwatowskiej doszło 22 kwietnia. Tego dnia samowolnie oddaliła się z Domu Dziecka w Lublinie i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z opiekunami.

Rysopis zaginionej: około 160 cm wzrostu, lekko kręcone długie włosy w kolorze ciemny brąz, piwne oczy, ciemny makijaż. Może nosić okulary. W chwili zaginięcia była ubrana w czarny T-shirt z nadrukiem, spodnie czarne jeansowe, klapki lub czarne buty.

Ktokolwiek widział zaginioną lub zna miejsce jej pobytu, proszony jest o kontakt z Komisariatem II Policji w Lublinie pod numerem telefonu 47 811-45-72, telefonem alarmowym 112 lub najbliższą jednostką policji.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Chyba jej było źle . Gdzie jest dobrze nikt nie ucieka. Trudno być niczyim i jeszcze się ktoś pastwi. Traktują jako rzecz w przechowalni. Nie dziwię się.