Trzecia "nocna" Dycha do Maratonu

Trzecia "nocna" Dycha do Maratonu - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Zostały ostatnie godziny by wypełnić formularz zgłoszeniowy na Trzecią Dychę do Maratonu, bo już 24 stycznia biegacze rozpoczną 10-kilometrowy dystans w okolicy stoku narciarskiego Globus Ski na ul. Zana, zakończą na mecie w hali Globus. Tym razem będą pokonywali ulice Lublina nocą.

Zgłoszenia drogą elektroniczną można wysyłać do dnia 20 stycznia 2015 r. (wtorek) do godziny 12:00. Nie zdążyłeś? Nic nie szkodzi. Po tym terminie zgłoszenie będzie możliwe jedynie w Biurze Zawodów w dniach 22 i 23 stycznia 2015 r, o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit zgłoszeń. Limit uczestników biegu wynosi 1000 osób.

Biuro Zawodów (BZ) będzie się mieścić w czwartek i piątek w Galerii Handlowej Gala w Lublinie przy ul. Fabrycznej 2 – Sklepie Biegacza (II piętro) oraz w sobotę w wyznaczonym miejscu na terenie Hali Sportowo-Widowiskowej GLOBUS przy ul. Kazimierza Wielkiego 8.

– 22 stycznia 2015 r. (czwartek) w godzinach 12:00–18:00;

– 23 stycznia 2015 r. (piątek) w godzinach 12:00–18:00;

– 24 stycznia 2015 r. (sobota) w godzinach 11.00 – 21:00 (Hala GLOBUS, tylko weryfikacja zawodników i wydawanie pakietów startowych)

Uwaga! W dniu 24 stycznia (sobota) BZ będzie się znajdować na terenie Hali GLOBUS, a odbiór zarezerwowanych pakietów możliwy będzie tylko do 21:00. Nieodebranie pakietu do tego czasu może być potraktowane jako rezygnacja ze startu. W takim przypadku organizator nie gwarantuje pakietu uczestnikowi nawet jeśli uiścił on opłatę.

Opłata startowa udziału w biegu wynosi 30zł przy płatności elektronicznej on-line w trakcie wypełniania e-zgłoszenia w serwisie STS-Timing do dnia 20 stycznia (wtorek) oraz 40zł w Biurze Zawodów w dniach 22 i 23 stycznia. Biuro Zawodów będzie przyjmowało wpłaty wyłącznie gotówką.

Trasa ma długość 10 km, będzie przebiegała oświetlonymi ulicami miasta, będzie oznaczona co 1km. Trasa posiada atest PZLA. Start biegu znajduje się na ulicy Zana, w okolicy stoku narciarskiego. Meta w Hali Sportowo-Widowiskowej „Globus” przy ul. Kazimierza Wielkiego 8. Do dyspozycji biegaczy będą szatnie.

3 dycha 2015

Zgłoś się on-line! Formularz zgłoszeniowy

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.