Trzecia Dycha do Maratonu w Lublinie. Już można zapisać się na nocny bieg

GAB 6701
Trzecia "nocna" Dycha do Maratonu | fot. Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie

Trwają zapisy do Trzeciej „nocnej” Dychy do Maratonu. Już w nocy z 8 na 9 lutego kolorowy peleton biegaczy przemierzy 10 km trasę ulicami Lublina.

Start i meta Trzeciej „nocnej” Dychy do Maratonu będzie zlokalizowana przed stadionem Arena Lublin. Uczestnicy biegu przemierzą atestowaną 10 km trasę następującymi ulicami: ul. Stadionowa, ul. Cukrownicza, ul. Krochmalna, ul. Jana Pawła II, ul. Filaretów, ul. T. Zana, ul. Nadbystrzycka, ul. Narutowicza, ul. Ochotnicza, ul. Szczerbowskiego, ul. Piłsudskiego, ul. Lubelskiego Lipca `80.

Zapisy na bieg są prowadzone za pośrednictwem serwisu Pokochaj Bieganie w Lublinie. Zapisy internetowe będą prowadzone do dnia 4.02.2020, o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit miejsc.

3 dycha trasa A3 3
Trasa Trzeciej „nocnej” Dychy do Maratonu 2020 w Lublinie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.