Z kraju: Wyłowiono auto z rzeki. W środku ciała zaginionych nastolatek z Tryńcza

Zwłoki nastolatek z Tryńcza w samochodzie wyłowionym z rzeki Wisłok | fot. www.strazacki.pl

Z rzeki Wisłok wyłowiono samochód ze zwłokami zaginionych nastolatek z Tryńcza. Ofiary to poszukiwane trzy nastolatki i dwóch mężczyzn.

W piątek policjanci i strażacy przez kilka godzin pracowali w okolicach rzeki Wisłok w miejscowości Tryńcza. Czynności te były związane z poszukiwaniem trzech zaginionych nastolatek z powiatu przeworskiego.

– Użyty dziś przez strażaków sonar wskazał, że na dnie rzeki znajduje się duży przedmiot – prawdopodobnie samochód. Warunki były bardzo trudne, nurkowie kilka razy schodzili pod wodę. Przed godz. 16 na brzeg wyciągnięto fioletowe daewoo tico w środku odkryto ludzkie ciała – wyjaśniła Ewelina Wrona z zespołu prasowego podkarpackiej policji.

Zwłoki w miejscowości Tryńcza

W aucie znajdowały się ciała – dwóch mężczyzn i trzech kobiet. To zaginione nastolatkiKlaudia B. (19 l.), Dominika N. (18 l.) oraz jej siostra Anna N. (16 l.). Nastolatki 25 grudnia wyszły z domu i do chwili obecnej nie wróciły. Dziewczyny były w towarzystwie dwóch mężczyzn – Bogdana K. (27 l.) i Sławomira G. (24 l.).

Na miejscu pod nadzorem prokuratora prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Krzysztof Jackowski opisuje dokładny przebieg zdarzeniaWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.