Trwają przygotowania do otwarcia Jarmarku Świątecznego w Lublinie

Przygotowania do otwarcia Jarmarku Świątecznego w Lublinie
Przygotowania do otwarcia Jarmarku Świątecznego w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Jarmark Świąteczny 2023 w Lublinie rusza już dziś, 18 grudnia. Wystawcy już rozpakowują swój asortyment.

Kiedy będzie otwarty jarmark w Lublinie?

Świąteczny jarmark w Lublinie zostanie otwarty dla gości w poniedziałek 18 grudnia o godz. 15:00, a data jego zakończenia to 7 stycznia 2024 roku (niedziela). Kalendarzowo potrwa więc 26 dni – wystarczająco, by jak najwięcej mieszkańców i turystów mogło poczuć prawdziwą atmosferę Bożego Narodzenia.

Jarmark będzie czynny codziennie z wyjątkiem:

  • 24 grudnia 2023 (Wigilia) – w tym dniu Jarmark będzie zamknięty;
  • 25 grudnia 2023 (I dzień Świąt) – w tym dniu Jarmark będzie zamknięty;
  • 31 grudnia 2023 (Sylwester) – w tym dniu Jarmark będzie zamknięty;
  • 1 stycznia 2024 (Nowy Rok) – w tym dniu Jarmark będzie zamknięty.

Godziny otwarcia stoisk na jarmarku w Lublinie

Sprzedaż w drewnianych budkach będzie prowadzona w godzinach 10:00 – 20:00. Wielbiciele świątecznej atmosfery na skompletowanie prezentów będą mieli aż 10 godzin każdego dnia. Organizatorzy jarmarku zastrzegli, że wystawcy poszczególnych stoisk mają możliwość prowadzenia sprzedaży również poza wskazanymi godzinami.

Tegorocznymi wystawcami na Jarmarku Świątecznym w Lublinie są: Bombardino, Cukiernia Staropolska, Kalyna Kuchnia Ukraińska, Lubartowska 77, Lubelskie rękodzieło Ceramika-drewno-biżuteria, Motor Lublin, Mydło & Powidło, Pijana Wiśnia, Qulturalna, Spółdzielnia Pszczelarska APIS, Taki Myk! Food Truck, Wesoła Pani.

Budki wystawców zostały ustawione na deptaku Krakowskiego Przedmieścia, w rejonie ul. Staszica.

Pojawimy się na otwarciu tegorocznego jarmarku. Sprawdzimy, co do zaoferowania mają poszczególni wystawcy, oraz w jakiej cenie co kupimy. Relacja już wkrótce.

Aktualizacja: Ceny na Jarmarku Świątecznym w Lublinie. Pajda ze smalcem za 14 zł, kwaśnica 20 zł, grzane wino 18 zł [DUŻO ZDJĘĆ]

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.