Trwa poszukiwanie zaginionej seniorki. Każdy kto ma jakieś informacje w tej sprawie proszony jest o pomoc

napis policja na masce samochodu
fot. Policja

Od ponad miesiąca policjanci bezskutecznie poszukują zaginionej 73-latki, mieszkanki Wereszczyna. Policjanci intensywnie badają każdy ślad, który może przyczynić się do jej odnalezienia. Od kilku dni kontynuowane są operacje poszukiwawcze na obszarach leśnych w okolicy miejscowości Babsk, gdzie został odnaleziony rower należący do zaginionej. Oprócz funkcjonariuszy, w działaniach uczestniczą również strażacy oraz członkowie Stowarzyszenia Poleskie Psy Ratownicze.

Kobieta przepadła bez śladu

Nikt nie wie, co się stało z kobietą. Do tej pory udało się znaleźć rower, którym się poruszała. Sytuację tą potwierdziło zdjęcie z monitoringu, który ostatni raz zarejestrował kobietę w tamtej okolicy.

Straż pożarna
Straż pożarna | fot. czytelnik Paweł

Od 27 lutego bieżącego roku trwają intensywne poszukiwania Stanisławy Grotnik, 73-letniej mieszkanki Wereszczyna. W akcję zaangażowani są policjanci z włodawskiej komendy, Oddziałów Prewencji Policji w Lublinie oraz strażacy. W akcje włączyli się członkowie Stowarzyszenia Poleskie Psy Ratownicze, służąc swoim niezawodnym węchem.

Strażak PSP
Strażak PSP | fot. Dominik Wąsik

Policjanci proszą o sygnały i hipotezy dotyczące zaginięcia

Czynności cały czas prowadzą funkcjonariusze z wydziału kryminalnego, którzy sprawdzają różne hipotezy.

Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionej są proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji we Włodawie pod numerem tel. 47 81 32 209 lub alarmowym 112.

Szczegółowy rysopis i więcej informacji o zaginionej

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.