Trawniki: Pijani rodzice opiekowali się dziećmi. Mieli po ponad 3 promile

pijany wódka alkohol
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci interweniowali wraz z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Trawnikach po sygnale, że pijani rodzice opiekują się dwójką dzieci.

 

W poniedziałek około godz. 13 dyżurny świdnickiej policji został powiadomiony przez pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Trawnikach o zgłoszeniu się do tamtejszej placówki nietrzeźwej kobiety z małym dzieckiem.

 

Skierowani na miejsce policjanci stwierdzili w organizmie 29-letniej mieszkanki gminy Trawniki ponad 3 promile alkoholu. Przyszła ona do Ośrodka Pomocy Społecznej z 3-letnim synkiem.

 

Policjanci ustalili również, iż w miejscu zamieszkania kobiety pozostało jej drugie, 5-miesięczne dziecko. Było pod opieką 41-letniego konkubenta kobiety. Mężczyzna był również pijany, miał 3 promile alkoholu.

 

Obydwoje rodzice osadzeni zostali w policyjnym areszcie, a dzieci zostały przewiezione do szpitala na badania. Za narażenie dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku może grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Trwa postępowanie w tej sprawie.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.