Tragiczny wypadek w Wielączy. Nie żyje 24-letni motocyklista [ZDJĘCIA]

68 132939

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym śmierć poniósł 24-letni motocyklista. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania na tę kategorię pojazdów.

Do tragicznego wypadku doszło w środę przed godz. 22.00 w Wielączy na drodze krajowej nr 74. Doszło tam do wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocykla.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem Kawasaki 24-letni mieszkaniec gm. Nielisz, poruszając się w kierunku Szczebrzeszyna podczas wyprzedzania zderzył się z jadącym w tym samym kierunku samochodem audi, którym kierowała 22-letnia mieszkanka gm. Szczebrzeszyn.

W momencie zderzenia kierująca audi skręcała w lewo na posesję. W wypadku ucierpiał motocyklista, który z ciężkimi obrażeniami ciała zabrany został do szpitala. Niestety mimo wysiłków podjętych przez lekarzy, zmarł.

Jak ustalili policjanci 24-latek nie posiadał uprawnień do kierowania na tę kategorię pojazdów. Policjanci wyjaśniają szczegóły i okoliczności wypadku.

68 132940
Motocyklista zderzył się z audi. Zmarł w szpitalu | fot. KMP Zamość

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.