Tragiczny wypadek na ul. Krochmalnej. Jedna osoba nie żyje

68 67362 e1407226610786

Do tragicznego wypadku doszło w Lublinie na ulicy Krochmalnej. Przy przejeździe kolejowym samochód marki BMW uderzył w słup. Jeden z pasażerów poniósł śmierć na miejscu.

Kierujący bmw jechał od strony ulicy Jana Pawła II w kierunku ulicy Wrotkowskiej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał z drogi i uderzył w filar wiaduktu kolejowego.

Pojazdem podróżowało czterech mężczyzn. Jeden z pasażerów 36-letni lublinianin w skutek poniesionych obrażeń zmarł. Trzech mężczyzn trafiło do szpitala. Kierujący był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg i okoliczności tego tragicznego wypadku.

W tym miejscu droga jest zablokowana. Od strony ulicy Diamentowej, do centrum można dojechać tylko przez Wrotków, w drugą stronę zaś, przejezdny jest tylko jeden pas ruchu. Ruchem kierują policjanci.

Z powodu śmiertelnego wypadku, występują poważne utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ulicy Krochmalnej i Diamentowej. Wszystkie pojazdy kierowane są objazdami.

1: … – Diamentowa – Wrotkowska – Nowy Świat – Kunickiego – Lubelskiego Lipca – …

15, 17, 19, 37, 40, 50: 
… – Diamentowa – Wrotkowska – Nowy Świat – Kunickiego – pl. Bychawski – Młyńska – pl. Dworcowy – Gazowa – Krochmalna – …


W drodze powrotnej autobusy kursują bez zmian. Objazdy potrwają do odwołania. Niestety ze zmianą trasy wiążą się opóźnienia autobusów.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.