Tragiczny wypadek na torach. Wszedł wprost pod jadący pociąg. Zginął na miejscu

IMG 20180315 094927
Tragedia na torach | fot. Dominik Wąsik

We wtorek w Międzyrzecu Podlaskim doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna wszedł pod jadący pociąg relacji Warszawa Zachodnia – Terespol. Zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 16.30 w okolicy ul. Tadeusza Kościuszki w Międzyrzecu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wszedł na torowisko wprost pod nadjeżdżający pociąg relacji Warszawa Zachodnia – Terespol.

Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Prawdopodobnie jest to 44-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Policjanci pod nadzorem prokuratura, przez kilka godzin wykonywali na miejscu czynności.

W chwili wypadku maszynista był trzeźwy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.