Tragiczny wypadek na quadzie. Nie żyje 35-latek, który wjechał w samochód

Tragiczny wypadek na quadzie w miejscowości Stanisławów Duży
Tragiczny wypadek na quadzie w miejscowości Stanisławów Duży | fot. KPP Lubartów

Do tragicznego wypadku doszło w Stanisławowie Dużym w gminie Kamionka. 35-letni mężczyzna podczas jazdy quadem zderzył się z samochodem. Poniósł śmierć na miejscu.

Tragiczny wypadek na quadzie w Stanisławowie Dużym

Do wypadku doszło w środę, 26 maja, przed godz. 18 w miejscowości Stanisławów Duży, w gminie Kamionka. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego marki Opel Astra z quadem.

Z ustaleń policji wynika, że 35-letni kierujący quadem jadąc drogą asfaltową i wykonując manewr skrętu w lewo w drogę gruntową, nie upewnił się, czy ma możliwość wykonania tego manewru i wjechał wprost pod wyprzedzający go samochód marki Opel.

Manewr ten doprowadził do zderzenia obu pojazdów i dachowania osobówki. Niestety kierujący quadem poniósł śmierć na miejscu. W samochodzie jechała rodzina z dwójką dzieci – nie odnieśli obrażeń.

Tragiczny wypadek na quadzie w miejscowości Stanisławów Duży
Tragiczny wypadek na quadzie w miejscowości Stanisławów Duży | fot. KPP Lubartów

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.